ÜLKESİNE MUHALEFET ' PARTİSİ

Her Fırsatta Ülkesini Avrupa ya Şikayet Eden ; Sözde Ana Muhalefet Esasen ÜLKESİNE MUHALEFET' PARTİSİ ve Genel Müdürü Gün Geçmiyor ki Yeni Bir Fahiş Karara İmza Atmasın. Ana Muhalefet Genel Müdürü , Geçtiğimiz Süreçte Avrupa Kanallarında Ülkesini Kötüleyerek Yerden Yere Vurmuştu. Genel Müdür ; Can ve Mal Güvenliği nin Olmadığı Mesajı Verip , Ülkeye Gelecek Olan Turistleri Etkilemeye Çalışmıştı. Bu Süreçten Hemen Sonra Turist Sayısında Ciddi Bir Artış da Yaşanmıştı. Çünki Herkes Türkiye nin Güvenli Bir Ülke Olduğunu Çok İyi Biliyor. Keza Galatasaray da Forma Giyen Wesley Sneijder Ana Muhalefet Genel Müdüründen Daha Milliyetçi ve Vatan Sever Bir Duyguyla Şu Sözlerini Dile Getirerek Ülkesini Avrupaya Şikayet Eden Genel Müdüre Cevap Vermiştir. Wesley Sneijder ; "Türkiye'de Hiçbir Zaman Kendimi Güvende Hissetmediğim Bir Durum Olmadı. Galatasaray ve İstanbul Hayatımın Bir Parçası ve Bu Deneyimi Asla Unutmayacağım" dedi.

Şu Günler de İse Genel Müdür Gene Her Zaman Olduğu Üzre Ülkesinin Karşısında Batılı Güçlerin , Şah’larının Piyonları Olarak En Ön Safta Yer Almakta. Sınır Komşumuz Olan Irak ta Bölgesel Kürt Yönetimi nin Devlet İçerisinde Bir Devlet Kurma Girişimi Malumunuz. Buna Bağlı Olarak Bir Referandum Planlanıyor ve Tarihi Açılandı. Bu Karara Başta Ülkemiz Olmak Üzere İran Irak ve Amerika Gibi Ülkeler Karşı Çıkıyor. Bölgesel Kürt Yönetimi de Bu Referandum İçin Orada Yaşayan Türkmen Kardeşlerimize Oy Kullanmaları Yönünde Baskı Uyguluyor. Türkmenler İse Bu Referandumu Red Ediyor. Sınırımızda Bağımsız Bir Devlet Kurmak İsteyen Bu Azınlık Güruh un Hiçbir Haklı Yada Geçerli Sebebi Olmamasına Rağmen , Ana Muhalefet ve Genel Müdürü Bu Kararı da Olumlu Karşılayarak Bölgesel Kürt Yönetimi nin ; Referandumun Hakları Olduğunu Söyledi. Resmi Devlet Dahi Olmayan Kendi Başına Bir Topluluğun Nasıl Referandum Kararı Olur Anlaşılır Gibi Değil. Esasına Bakarsanız Milliyetçi Hareket Lideri Sayın Dr.Devlet Bahçeli nin ‘’ Barzani nin Referandum Kararında Israrcı Olması Savaş Sebebidir ‘’. Söylemi Oldukça Haklı. Ancak Başbakanımız’ın Bahçeli nin Sözlerine Cevaben Yaptığı Açıklamada ; "Savaş devletle devlet arasında olur. Biz bunları devlet olarak tanımıyoruz" Diyişine İstinaden ; Şahsi Kanaatimdir ; Resmi Bir Devlet Olmasa da Karşımızda Sınır Güvenliğini (HUDUT) u Tehdit Eden Bir Süreç Bulunmaktadır. Türkiye Olarak Bu Karara Karşın Oldukça Sert ve Kararlı Durmalıyız. Evet Karşımızda Bir Resmi Ülke Yok Ancak Askeri Güce Sahip Yönetim Olan Bir Azınlık Bulunmakta. Yapacakları Referandum Sonucunda Ülkemiz Güvenliği Tehdit Ediliyorsa ki Ediliyor Bu Durum da İvedi ile Sınıra Askeri Sevkiyat Başlatarak Referandum Hususunda ki Kararımızı Anladıkları Dilden Belli Etmeliyiz.

2002 den Bu Yana İstikrar ve Kararlı Devlet Anlayışı ile Hükmeden Başkomutanımız Muhakkak ki Bu Hususta da Gerek Türk Silahlı Kuvvetleri nin Gerekse Bürokratik Sürecin Yetkilerini Sonuna Kadar Kullanacaktır.Avrupaya Batıya İçimizde ki Hainlere ve ÜLKEMİZE MUHALEFET ' PARTİSİ ne Karşı Elif Gibi Dimdik Duran Devletimizin Hükümetimizin ve Başkomutanımızın Millet Olarak Can Vermek Pahasına İlelebet Yanındayız.

YORUM EKLE

banner30