Passolig görüşmesi 5 Temmuz'da

Passolig'in yeni stada taşınması için kolları sıvayan Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile 5 Temmuz'da görüşeceklerini söyledi. Gevrek, 'Passolig'in kurulması lazım, henüz federasyonda Passolig'e devretmediği için onlar da işlemlere başlamadı' dedi.

Passolig görüşmesi 5 Temmuz'da

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Passolig sisteminin yeni stada taşınması için Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ile bir görüşme gerçekleştireceğini söyledi.

YENİ SEZON YENİ STAD
Malatya Stadyumu'ndaki eksikleri yerinde incelemek için önceki gün yeni stada giden Yeni Başkan Adil Gevrek, "Yeni sezonda ilk maçımızı yeni statta oynamak istiyoruz. Passolig'in kurulması lazım, henüz federasyonda Passolig'e devretmediği için onlar da işlemlere başlamadı"
dedi.

5 TEMMUZ'DA GÖRÜŞECEĞİZ
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'den 5 Temmuz'da randevu aldıklarını belirten Gevrek, "Bu görüşmede Passolig sorununu da en kısa sürede çözmek istiyoruz. Biz yönetim olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Resmiyette henüz stadı devralmamıza rağmen yapıyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30