M.Yeşilyurt İç Transferi Hallediyor

Geçtiğimiz sezonu ikinci sırada tamamlayan ve 3. Lig hayalini gerçekleştiremeyen Malatya Yeşilyurt Belediyespor, yeni sezona iddialı bir kadroyla girmek için kolları sıvadı.

M.Yeşilyurt İç Transferi Hallediyor

eçtiğimiz sezonu ikinci sırada tamamlayan ve 3. Lig hayalini gerçekleştiremeyen Malatya Yeşilyurt Belediyespor, yeni sezona iddialı bir kadroyla girmek için kolları sıvadı.

Dış transferde listelerinde bulunan isimlerle görüşen yönetim, iç transferde ise büyük bir mesafe kat etti. Yönetim, iç transfer çalışmaları kapsamında kaleci Önder Biçer, Cuma Nasır, Erdem İsotçu, Murat Avcu, Bedrettin Bulguru, Yusuf Kaygusuz ve Osman Çavdar ile yeniden anlaştı.

İlk olarak takım kaptanı Cuma Nasır ile anlaşan yönetim, transfer çalışmalarını hızlandırdı. Geride kalan sezonda şampiyonluk hayalini gerçekleştiremeyen turuncu yeşilliler, yeni sezona iddialı bir kadroyla başlayıp, hedefini gerçekleştirmek istiyor.

TAKIM İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Malatya Yeşilyurt Belediyespor, kulüp bünyesinde faaliyet gösteren antrenör ve sporcularla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yeşilyurt Belediyesi Sosyal Tesisleri Beylerderesi Şelale’de verilen iftar davetine; Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güner, Kulüp Başkanı Dursun Cumali Sucu, Kulüp İkinci Başkanı Şahin Özer, Futbol Şube Sorumlusu Eyüp Bolat ile yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör İsmail Tekin, tüm spor branşlarının antrenörleri ve sporcular katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30