'Yeşilyurt, Büyüyen Sevdamızdır'

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt Belediyesinin personel bayramlaşma törenine katıldı.

'Yeşilyurt, Büyüyen Sevdamızdır'

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın ev sahipliğinde Beylerderesi Sosyal Tesislerde düzenlenen bayramlaşma törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Vali Mustafa Toprak, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları, İŞGEM Genel Müdürü, Yeşil Yurt İnşaat Genel Müdürü, Yeşilyurt Kent Konseyi Genel Sekreteri, Birim Müdürleri ve Belediyenin tüm kademelerinde görev yapan personeller katıldı.

 “YEŞİLYURT’UN BÖLGEDE PARLAYAN BİR YILDIZ OLMASINI İSTİYORUZ”

Yeşilyurtlu olmaktan her zaman gurur duyduğunu belirten Bakan Tüfenkci, “Yeşilyurt bizim büyüyen sevdamızdır, bende aynı zamanda bende Yeşilyurtluyum.

Bizler, Yeşilyurt bölgede parlayan bir yıldız olsun, parmakla gösterilen bir ilçe olsun, kapladığı yetki ve coğrafya alanı itibariyle burada yaşayan her bir insanımız refah ve mutluluk içinde yaşadığı bir yer olmasını istiyoruz. Toplumda yaşayan bütün kesimlerden her insanın yaşamaktan mutlu olacağı bir Yeşilyurt olmasını istiyoruz. Cenabı Allah bizleri nice bayramlara eriştirsin. Sizlerin ve kıymetli aile mensuplarınızın mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Yeşilyurt İlçesinde devam eden hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı ve bütün çalışanlara teşekkürlerini sunan Bakan Tüfenkci, “Malatya’mıza Yeşilyurt İlçemize vermiş olduğunuz emekler ve katkılar için başta Belediye Başkanımız olmak üzere bütün kademelerde görev yapan kıymetli kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. Biz şunu biliyoruz ki; Yeşilyurt’u büyüttüğümüz ve geliştirdiğimizde Malatya gelişiyoruz demektir.

Yeşilyurt’un değişim ve dönüşümü Malatya’nın kalkınması anlamına geliyor. Bunun için sizlerin her birinizin alın teri ve emeği bu aziz millete yapılmış bir hizmet olarak geri dönüyor. Ama asıl hizmeti sizler kendinize ve şehrinize yapmış oluyorsunuz” dedi. Malatya Valisi Mustafa Toprak ile AK Parti İl Başkanı Hakan Kâhtalıda yaptıkları konuşmalarda, Yeşilyurt Belediye personelleriyle bayramlaşma töreninde bir arada olmadan ziyadesiyle mutlu olduklarını ifade ederken, tüm Malatyalıların ve Yeşilyurtluların mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ederek kutladılar. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30