Malatya’da Ramazan Geceleri sürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen ‘Malatya Ramazan Geceleri’ sürüyor.Büyükşehir Belediye binası yanında teravih namazı sonrası gerçekleştirilen Ramazan Geceleri her gece farklı etkinliklerle Malatyalılarla...

Malatya’da Ramazan Geceleri sürüyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen ‘Malatya Ramazan Geceleri’ sürüyor.

Büyükşehir Belediye binası yanında teravih namazı sonrası gerçekleştirilen Ramazan Geceleri her gece farklı etkinliklerle Malatyalılarla buluşuyor. Malatya Ramazan Gecelerinde son olarak ilahi ve ezgi sanatçısı Harun Beyaz sahne aldı. Sivil toplum kuruluşlarının da her gece program düzenlediği Ramazan Gecelerinde dün ise Erbakan Vakfı Malatya Şubesi yer aldı. Okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ve Erbakan Vakfı Kadın Kolları üyesi tarafında okunan şiirle başlayan gecede Necmettin Erbakan da anıldı. Bir konuşma yapan Erbakan Vakfı Malatya Şube Başkanı Mücahit Erbakan, kendilerine bu fırsatı sunan yetkililere teşekkür ederek “Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı da rahmetle, minnetle, şükranla yad ediyoruz. Necmettin Erbakan Vakfında görev almaktan ve hizmet vermekten onur duyuyorum” dedi.

Malatya Ramazan Geceleri programı, konuşmaların ardında Harun Beyaz’ın birbirinden güzel ilahiler okudu. Gecenin sonunda Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İhsan Gençay tarafından Harun Beyaz’a kayısı verildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30