Arguvan Belediyespor’da tek hedef galibiyet

Bölgesel Amatör Lige yükselmek için önemli bir maça çıkacak olan Arguvan Belediyespor galibiyete kitlendi. Futbol Şube Sorumlusu, Serdar Karakuş “Tek düşüncemiz galip gelmek”dedi.

Arguvan Belediyespor’da tek hedef galibiyet

Malatya’yı önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör lig’de (BAL) temsil edecek takımı belirleyecek baraj maçına hazırlanan Arguvan Belediyespor, mutlak galibiyet hedefliyor.

İnönü Üniversitesispor ile 23 Nisan Pazar günü Bölgesel Amatör Lig baraj maçına çıkacak Arguvan Belediyespor, hazırlıklarını sürdürüyor. Takımın Futbol Şube Sorumlusu Serdar Karakuş, galip gelip BAL’a yükselmek istediklerini söyledi. Arguvan temsilcisinde bütün hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor. Haftanın 3 günü Yeşiltepe Stadı’nda idman yapan Arguvan Belediyespor’da zorlu İnönü Üniversitesi maçı öncesinde eksik oyuncu bulunmuyor. Zorlu karşılaşma öncesi açıklamalarda bulunan Futbol Şube Sorumlusu, Serdar Karakuş, İnönü Üniversitesispor ile oldukça zor bir 90 dakikaya çıkacaklarını söyleyerek, kazanan tarafın kendileri olmak istediğini ifade etti.

“Tek düşüncemiz galip gelmek”

Karakuş, “Rakibimizi yenerek tarihimizde ilk kez BAL’a yükselmeyi hedefliyoruz. Malatya futbolu adına büyük önem taşıyan baraj maçına herkesi bekliyoruz. Gerçekten çok çalıştık ve Malatya amatör futbol sezonunda şampiyon olduk. Şimdi işimiz daha zor. Bölgesel Amatör Lige yükselebilmek için önümüzde tek 90 dakika var. Tabi rakibimizin gücünün farkındayız. Bana göre bu sezon BAL’da en istikrarlı ve iyi futbol oynayan birkaç takımdan biriydi İnönü Üniversitesi. Biz de gücümüz nispetinde bu maçta elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Tek düşüncemiz galip gelmek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30