Zeytin Dalı Harekatı

ELAZIĞ (AA) - Büro Memurlar Sendikası (Büro Memur-Sen) Elazığ Şube Başkanı Zülküf Şimşek, "Zeytin Dalı Harekatı"na ilişkin, "Şanlı ve kahraman ordumuzun yaptığı bu harekat, teröre ve teröristlere karşı yapılan bir...

Zeytin Dalı Harekatı

ELAZIĞ (AA) - Büro Memurlar Sendikası (Büro Memur-Sen) Elazığ Şube Başkanı Zülküf Şimşek, "Zeytin Dalı Harekatı"na ilişkin, "Şanlı ve kahraman ordumuzun yaptığı bu harekat, teröre ve teröristlere karşı yapılan bir harekattır." dedi.

Şimşek, şube başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısında, ülke ve millet olarak hiçbir zaman savaştan yana olmadıklarını söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), sınırda terör unsurlarını temizlemek ve bölgeye barış ile adaleti getirmek için operasyon düzenlediğine işaret eden Şimşek, "Şüphesiz FETÖ, PKK/PYD ve DEAŞ aynı kurgunun parçalarıdır. Şanlı ve kahraman ordumuzun yaptığı bu harekat, teröre ve teröristlere karşı yapılan bir harekattır." diye konuştu.

Şimşek, harekatın Suriye'nin, Suriyelilere verilmesi için yapıldığını belirterek, "İnanıyoruz ki Zeytin Dalı Harekatı terör örgütlerinin bölge insanına karşı uyguladığı baskı ve şiddetin sonlandırılmasının önüne geçecektir." ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30