Kars'ta karbonmonoksit zehirlenmesi

- Digor ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından etkilenen, aynı aileden 6 kişi hastaneye kaldırıldı

Kars'ta karbonmonoksit zehirlenmesi

KARS (AA) - Kars'ın Digor ilçesinde, sobadan sızan karbonmonoksit gazından etkilenen, aynı aileden 6 kişi hastaneye kaldırıldı.

Digor ilçesindeki bir evde oturan S.V. ile ailesinden haber alamayan komşuları, bu kişilerin hayatından endişe duyunca kapıyı kırıp eve girdi.

Vatandaşlar evde yaptıkları kontrolde S.V. ile ailesinden 5 kişiyi baygın halde görünce 112 Acil Servis'i arayıp yandım istedi.

Gelen ambulans ile Kars Harakani Devlet Hastanesine kaldırılan 6 kişinin, evdeki sobadan sızan karbonmonoksit gazından etkilendiği anlaşıldı.

Bu kişilerin hastanedeki tedavisinin sürdüğü belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yilmaz Hatice
Yilmaz Hatice - 2 ay Önce

İsmim Yılmaz Hatice, Irrua Uzman Hastanesi'ne böbreğimi almamda bana yardımcı olduğu için teşekkür etmek istiyorum, reklamlarını internet üzerinden gördüm ve çoğu doktorun internette yaptığı gibi sahte olduğunu düşündüm. Onlarla iletişim kurmak ve her şey iyi biter. Böbrek satışlarım için 400.000 dolarlık bir teklif aldım ve bahane ve gecikme olmadan tüm parayı ödedim. Böbrek nakli için Amerika'ya geldiğimde böbrek ihtiyacı olan çok sayıda hastaya sahip olduklarından ve böbreklerine ilgi duyacağından emin olduğum için, böbreklerini hemen bu hastaneyle temasa geçmek istemenizi istiyorum. Onlarla iletişime geçtiğimi ve aşağıda belirtilen bilgileri verdiğinizi söyleyin.

WhatsApp: +15184181390
E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

SIRADAKİ HABER

banner30