Jandarma teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü

TUNCELİ (AA) - Tunceli Valisi Osman Kaymak, Jandarma teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.Vali Kaymak, toplum huzur ve güvenliğinin sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Jandarma teşkilatının 178....

Jandarma teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü

TUNCELİ (AA) - Tunceli Valisi Osman Kaymak, Jandarma teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Kaymak, toplum huzur ve güvenliğinin sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Jandarma teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümünü gururla kutladığını belirtti.

Kaymak, "Kurulduğu günden bu yana köklü birikimi, tecrübesi ve fedakar mensuplarıyla halkımızın mutluluğu için gece gündüz demeden var gücüyle çalışarak onurlu bir görevi ifade eden Jandarma teşkilatı mensuplarımızın bu özverili çalışmaları sayesinde toplum olarak huzur ve güven içindeyiz." ifadelerini kullandı.

Kaymak, şunları kaydetti:

"Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Jandarma teşkilatı, eğitimi, sahip olduğu modern donanımı yanında yüreğinde vatan sevgisi ve görev anlayışıyla hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere bağlılığıyla dosta güven, düşmana korku salmaya devam etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, Jandarma teşkilatımızın 178. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum. Halen görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30