Hakkari ve Muş'ta iftar programları

HAKKARİ/MUŞ (AA) - Vangölü Elektrik Dağıtım AŞ (VEDAŞ) ve Vepsaş Hakkari İl Müdürlüğü, Şemdinli ilçesinde 700 kişiye iftar yemeği verdi. Cumhuriyet Caddesi'nde düzenlenen iftar yemeğinde, VEDAŞ İl Müdürü İsmail Özdemir ve Hakkari...

Hakkari ve Muş'ta iftar programları

HAKKARİ/MUŞ (AA) - Vangölü Elektrik Dağıtım AŞ (VEDAŞ) ve Vepsaş Hakkari İl Müdürlüğü, Şemdinli ilçesinde 700 kişiye iftar yemeği verdi.

Cumhuriyet Caddesi'nde düzenlenen iftar yemeğinde, VEDAŞ İl Müdürü İsmail Özdemir ve Hakkari Vepsaş İl Müdürü Mehmet Salih Eroğuz, Şemdinlili vatandaşlarla bir araya geldi.

İftara, Şemdinli Kaymakamı Muhammet Fuat Türkman, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Akgün, AK Parti İlçe Başkanı Fikri Algül, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Program yemek duasıyla sona erdi.

- VEDAŞ Muş'ta da iftar verdi

VEDAŞ Muş İl Müdürlüğü tarafından 600 vatandaşa iftar yemeği verildi.

Atatürk Çocuk Parkı'nda verilen iftar yemeğinde, vatandaşlarla yakından ilgilenmek ve sorunlarını dinlemek için bir araya geldiklerini belirten VEDAŞ İl Müdür Vekili Mesut Baskın, bu tür organizasyonları geleneksel hale getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Baskın, vatandaşların elektrik ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra kendileriyle iletişim kurarak önerilerini dinlemek için bu tür ortamları hazırladıklarını belirtti.

İftara katılan vatandaşlar ise, kurumun bu tür etkinliklerinin vatandaşlarda olumlu sonuçlar bıraktığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30