Battalgazi Belediye Başkanı Gürkan'a ziyaret

MALATYA (AA) - Baskilliler Dernek Başkanı Yunus Görgün ve üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ziyaretten memnuniyet duyduğunu aktaran Gürkan, Baskil ilçesinin Elazığ'a...

Battalgazi Belediye Başkanı Gürkan'a ziyaret

MALATYA (AA) - Baskilliler Dernek Başkanı Yunus Görgün ve üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ziyaretten memnuniyet duyduğunu aktaran Gürkan, Baskil ilçesinin Elazığ'a bağlı olduğunu, ancak fiziki ve sosyal açıdan Malatya ile güçlü bağları bulunduğunu belirtti.

Baskil'in, Malatya ile özdeşleştiğine işaret eden Gürkan, şunları kaydetti:

"Eski Baskil Belediye başkanımın döneminde iki belediyemizin aldığı kararla kardeş belediye yaptık. Baskilli kardeşlerimizin Malatya'da olması, Malatya'nın ticaretine, kültürel yapısına büyük katkı sağladı."

Görgün ise belediyenin yeni yapılan hizmet binasını görmek amacıyla ziyarette bulunduklarını aktararak, "Malatya'ya kazandırdığı böyle nadide bir eseri hem yerinde görelim hem de Malatya'ya yapmış olduğu hizmetleri kendisinden dinlemek için başkanı ziyaret ettik. Yaptığı hizmetlerden dolayı Gürkan'a teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner30