AK PARTİ PRANGALARLA VE KAMBURLARLA 2019 SEÇİMLERİNE YÜRÜMEYECEK…

    AK Parti güç ve denge hesapları çok iyi yapılarak samimi dava adamlarının bir araya gelmesiyle sağlam zeminler üzerine Dava ve Misyon partisi olarak kuruldu.

   Ülkemizin sorunlarına göğüs geren Halkın sesini duyan sorunlarına çözüm üreten Mazlumların yanında olan yeri geldiğinde Ailesini günlerce aylarca görmeyen Dava şuurunda ki insanların küstürülmesi ötelenmesi ve ben olmazsam bu iş yürümez zihniyetindeki insanların parti çatısı altında çoğalması ile  zaman içerisinde üzülerek söylüyorum ki; iktidarı kazanması garanti bir parti olarak gören yağmacılar, ihaleciler, makam mevki peşinde olanlarla doluştu.

   Vatandaş bu olaylar karşısında burnundan solumasına rağmen RECEP TAYYİP ERDOĞAN sevgisi ve güveni, bu duyguları her defasında bastırmıştır.

      16 Nisan referandumundaki değişiklik ve düzenlemelerden sonra; Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Genel seçimler ayrıldı, Başbakanlık kurumu kaldırıldı yetki ve görev uyuşmazlıkları ortadan kalktı, artık daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde önce 2023 daha sonra 2053 ve 2071 hedeflerine sağlam adımlarla ilerleneceği defalarca ifade edildi.

     Ülkemizin ve Milletimizin geleceği selameti için 2019 seçimlerine giderken AK Parti içerisinde bulunan mental ve metal yorgunluğu bir an önce çözülmeli ve teşkilatlara genç, dinamik, kısa vadede toplum yararına faydalı kararlar alacak, ülkemizi 2023 Vizyonuna taşıyacak Vatan Millet sevdalısı dava ruhuna sahip insanların görev almaları muhakkaktır.

     Milletine ve Ülkesine hizmet yolunda ömrünü adamış olan mazlumların sesi Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. RECEP TAYYİP ERDOĞAN bu yolda asla yalnız bırakılmamalı çevresindeki düşmanlarına ve AK Parti içerisine fitne fesat sokmak isteyen işbirlikçilerine fırsat verilmemeli.

    Vakit; mezhep, meşrep, etnik kimlik siyasetiyle ayrışma değil; Bir olma, beraber olma, birbirimize kardeş olma vaktidir…

"Sevgide güneş gibi ol,

Dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,

Hataları örtmede gece gibi ol,

Tevazuda toprak gibi ol,

Öfkede ölü gibi ol,

Her ne olursan ol;

Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol"

“MEVLANA“

YORUM EKLE

banner30